Prodám ojeté osobní automobily – 5 nejlevnějších vozů

automobily

Které faktory určují, zda můžete ojeté automobily koupit levné nebo ne? V těchto dny finanční krize existují zejména dva druhy vozidel. Tyto jsou:

– Automobily, které mají špatné kilometry
– Automobily, které lze označit jako hračky spíše než vozidla.

No, první zmíněný druh automobilů je docela zřejmý. Druhý druh je také snadno pochopitelný, jestliže vyjedete do místního zastavárna a uvidíte všechny zvednuté SUV, sportovní vozidla s turbodmychadlem, Harleys, modifikovanou Camaros apod. autozastavárna

Existuje však další důvod, proč tyto automobily zakoupit; jiný prvek, který z nich činí ještě levnější, když jednáte docela rychle. Odhaduje se, že 40 procent zvýšení ceny benzínu je způsobeno poklesem dolaru kvůli domácím hypotečním krizím. Také se odhaduje, že ceny plynu budou za relativně krátkou dobu klesnout pod 3 dolary za galon a co se stane, že hodnota výše zmíněných vozů bude raketově zpomalovat až k jejich “dobrým starým” cenám.

Níže jsem uvedl 5 nejlevnějších ojetých vozů na trhu právě teď:

Cadillac STS
Pokud chcete koupit ojetá auta levná, je tento Cad skutečně výhodný. Před dvěma lety, v roce 2007, tento Cadillac poháněný V8 šel na více než 50 000 dolarů. Nyní jde asi o 20 000 dolarů.

Ford F-150
Když je nový, nejdražší model roku 2007, nejvyšší model a nejdražší Ford F-150 stojí asi 35 000 dolarů, když je nový v roce 2007. Dnes, o dva roky později, dostanete pravděpodobně méně než 15 000 dolarů na prodejce. V-6-vybavené dno-hlavně 2000 V-6 krátké postel můžete získat za méně než 4.000 dolarů.

Dodge Ram 1500 dlouhé lůžko
Obchodní hodnota Dodge Ramu 2006 je dnes kolem 2500 USD. Pokud si koupíte soukromý, pravděpodobně byste si ho získali za přibližně 5 000 dolarů. To je jedna z nejlepších obchodů, které můžete udělat právě teď.

Harley-Davidson
Motocykly Harley-Davidson jsou “hračky Big Boy”, které si můžete koupit v zámecké prodejně levně. Pokud se vám nelíbí hluk, který vám dává, můžete na něj dát tlumič.

Ford Crown Victoria
Když mluvíme o koupi levných ojetých vozů, je těžké se tomuto Fordovi vyhnout. Ford Crown Victoria LX byl v roce 2007 prodán za více než 28 000 dolarů. Dnes jej dostanete za méně než 7 000 dolarů. To je to, co říkám super-duper smlouvat!

Pokud hledáte levné autá pak byste měli zkontrolovat tyto použité auto prodejců, které patří mezi ty, které vám mohou dát nejlepší nabídky. Dozvíte se také o dalších zdrojích skvělých výhod.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *