Sınırsız Emlak Satışları Nasıl Alınır Sosyal Medya Kullanır?

Sosyal

Bugün bir sosyal medyaya sahip olmak kurşun üretimini iyileştirmek isteyen tüm emlakçılar için önemlidir. Sosyal medyanın hepsi ilişki kurma ile ilgili olduğundan iş planınızdan çıkartmak çatıyı evinizden çıkarmak gibi olacaktır.

Tutarlı sosyal medya ilanları yapmak – haftalık en az iki kez yayınlanmıştır – anlamlı bağlantılar oluşturacaktır. Bundan sonra, birilerinin ev satın alması veya satması gerektiğinde, bu bağlantılar için en üst noktaya yerleşebilirsiniz.

Kurşun üretmek için sosyal medya idaresi yapmak kolaydır ve hepsi doğru öğretmenden öğrenme isteği ile başlar. Kendinize en çok rahat hissettiğiniz bir platformla veya istediğiniz gibi başlayın ve onu başlatın.

Aşağıda, emlakçılar için sosyal medya pazarlamacılığı konusunda dimension yol gösterecek miniature bir “nasıl yapılır” kılavuzu bulunmaktadır. Ayrıca, sizi rationale tutmak için sosyal medya ile ilgili bazı istatistikler öğreneceksiniz ve neden emlakçılar olarak etkin olmanın bu kadar önemli olduğunu anlamanıza yardım edeceksiniz instagram takipçi satın al .

Neden Emlak Acenteleri İçin Sosyal Medya Pazarlamacılığı Çalışıyor

Sosyal medyayı doğru şekilde yapmak için, sosyal medya pazarlamasının emlakçılar için neden işe yaradığına dair perspektif tutmaya yardımcı olur.

Öncelikle, herkes sosyal medyada. Pew Araştırma çalışmaları, 18 yaşın üzerindeki tüm Amerikalıların yüzde 69’unun kullandığını gösteriyor. Sadece 18-49 kişilere bakanların yüzde 83’ü sosyal medya kullanıyor. Bu tek başına oldukça inanılmaz. Sosyal medyada, özellikle de Facebook’ta 50’den fazla yetişkin bulacaksınız; tüm yetişkinlerin percent 61’I 50-64 bir Facebook hesabı sahibidir.

Dolayısıyla, sosyal medyaya kayıt göndermenin gayrimenkul işinize dikkat etmesi gerekir, ancak aynı zamanda topluluğun bir parçası gibi hissetmenizi sağlar. Sosyal sayfalar oluşturmak, fotoğraf koymak, olası potansiyel müşterileri ile etkileşimde bulunmak, pazarlama mesajlarınızı çoğaltmak ve topluluğunuzdaki insanlarla online olarak aktif olarak etkileşimde bulunmak için bir yer sağlar.

Ticari hedeflerinize ve tipik pazarınıza bağlı olarak, diğerlerine göre bazı sosyal platformlar seçmek isteyebilirsiniz. Her bir stage, sundukları avantajlar ve bunları aşağıdaki bölümlerde nasıl kullanılacağıyla ilgili bazı ipuçları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Facebook
Facebook’ta aktif olmak, amacınız bölgenizdeki bir çok insana ulaşmaktır, size en büyük getirileri getirir. Yerel işletmeler ve 65 yaş üzerindeki insanların yüzde 38’i dahil olmak üzere Facebook’ta topluluğunuzun çoğunu bulmayı bekleyebilirsiniz. Özel bir işletme sayfası oluşturarak ve son kapalı / satılan listelerinizden birkaç resim yayınlayarak başlayın. Sayfanızın olabildiğince beğenilmesini sağlayacak kadar çok arkadaş, aile ve geçmiş müşterileri davet etmek için sayfanızın “davet” özelliğini kullanın. E-posta listenizi, içindeki herkesin Facebook’ta olup olmadığını öğrenmek için içe aktarabilirsiniz.

Facebook’un “Etkinlik Oluştur” özelliği, sizi kazanmalarını sağlayacak buluşmalara ev sahipliği yapmak için idealdir. Bu özellik, bir sürü insanı hızlı bir şekilde davet etmenizi sağlar ve etkinlik ne zaman kapanır hatırlatır. Topluluğunuzdaki insanlar, etkinliklerinde “ilgileniyor” ya da “ilgileniyor” işaretlediğinde, daha fazla tanıtım yapmanıza yardımcı olan her zaman zaman çizelgesinde bir yazı görür. Bu özellik, insanların açık evlerinize, beğenilme etkinliklerinize ve başka herhangi bir şey yapmalarını kolaylaştırır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *