Sekrety Seksualne: sztuka seksu telefonicznego i jak go używać, aby dać kobiece organizmy, które przemknęły w Twoim umyśle

telefonicznego

Oto SEX SECRET, że wielu mężczyzn nie ma pojęcia o:

Niestety, większość mężczyzn jest z tego powodu zastraszona, a także nie ma pojęcia, jak dokładnie przedstawić swoje kobiety na telefonicznie w odpowiedni sposób.

Właśnie o “Sztuce Sexów Telegraficznych”, a także o tym, jak dokładnie to wykorzystać, aby przedstawić orgazmy damy, które zdmuchną jej umysł  Sex telefon

Zanim zaczniemy korzystać z telefonu, aby uprawiać seks, pozwól mi tylko powiedzieć, że jest to doskonały wybór, aby korzystać z Twojej kobiety, gdy jesteś poza siebie nawzajem przez dłuższy okres czasu. Gdy tylko zrozumiesz, jak wykorzystać to w idealny sposób, będziesz w stanie dać kobiecie POZIOMY SEKSUALNEJ w taki sposób, że nie uwierzysz, dopóki nie spróbujesz tego.

Aby poznać twoją kobietę, SCREAM YOUR NAME znajduje się dalej niż urządzenie, ponieważ ma silny orgazm jest z pewnością jednym z najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń jakie kiedykolwiek mógłby mieć. Szkoda, że ​​większość mężczyzn jest zbyt bojaźliwa, aby dać swoim kobietom seks w idealny sposób.

Mam nadzieję, że jesteś “wystarczająco człowiekiem”, aby doskonalić sztuczkę seksu telefonicznego.

Pozwolę sobie zacząć od stwierdzenia, że ​​większość mężczyzn ma nierealistyczne oczekiwania na seks seksualny. Oczekują, że ich dziewczyny wyalą sobie marzenia i myślą o 50%.

To się nie odbędzie.

To pierwsza zasada seksu ruchomego – ty (jako człowiek), musisz 95% rozmawiać i musisz poprowadzić twoją kobietę (tak, jak gdybyś robił to w prawdziwym życiu, gdy będziesz w tym samym pokoju co ona) . Powinieneś nie mieć odwagi zrobić to, STOP czytanie w tej chwili.

Następnie musisz zrozumieć, że podczas korzystania z urządzenia masz tylko jedną aplikację – Twój głos.

Nie można dotknąć, smakować, pachnąc lub oglądać kobiety podczas rozmowy przez telefon. Co zwykle oznacza, że ​​musisz mówić prawie bez przerwy.

Oto jak zrobić telefonicznie SEX dokładnie we właściwy sposób:

1. Upewnij się, że jesteś gdzieś cicho, gdzie nie będzie się niepokoić.

2. Zadzwoń do swojej kobiety i ustal, czy wystarczająco dużo czasu jest idealne dla seksu. Nie mów o seksie w telefonie, po prostu zapytaj ją, gdzie ona jest, a jeśli odpowie, że jest w domu (lub w pokoju hotelowym) – pełny czas ma rację.

3. Użyj tego punktu, aby wszystko zaczęło się w miarę pracy
każdy

czas:

“Kochanie, ja naprawdę tęsknię za tobą i jeśli byłem z tobą, teraz trzymałbym Cię tak blisko i delikatnie pocałowałbym bok szyi”

W tym momencie twój kochanek cicho wzdycha. One konsekwentnie robią. Zawsze.

4. Teraz jest to zadanie, aby konstruować rzeczy. Trzymaj się romantycznie na pewien czas – poinformuj ją, jak całujesz jej ciało i dotknij każdego cala skóry.

5. Następnie opisz jej szczegółowo, jak da się uprawiać seks analny lub seks penetracyjny.

Zrób to z umiejętnością, zaufaniem i wiarygodnością, a zwykle przez trzydzieści minut dostaniesz damę KRZYŻAJĄCE urządzenie, ponieważ zawiera silny orgazm.

Tak, potraktuje ją paznokciami, ponieważ rozmawiałaś przez zdolność, ale nie popełniam tego błędu, będzie to Twój DIRTY Talk, który ma jeden z najsilniejszych efektów na nią i zmusza ją do ORGASM.

Telefon seks naprawdę jest w użyciu zmysłowe narzędzie. Sprawdź to razem ze swoją kobietą i przygotuj się na zdumienie, jak bardzo ją kocha. Czy kiedykolwiek marzyłeś o spełnianiu Twoich najbardziej tajemniczych i zmysłowych snów? Nie możesz już powstrzymać twojej pożądania, a jednocześnie brakować odwagi, aby angażować żyjącą dziewczynę. A może jesteś obecnie w partnerstwie, ale twoja przyjaciółka nie interesuje się aktywnością seksualną i nie dostarcza Ci dokładnie tego, czego potrzebujesz, po prostu nie jest otwarta na wiadomości i eksperymenty?
To może być łatwo usunięte w ekstremalny i dyskretny sposób – nikt nigdy nie wiedział, jak można spotkać swoje szczęście. Jak to zrobić? Wybierz telefon seksualny, aby się dobrze bawić i doświadczać niezapomnianych, erotycznych chwil. Wystarczy, że wybierze numer z tymi dziewczynami, a zarazem otwórz świat dla Ciebie, pełen radości, która jest niesamowita, ekstaza, której nie zapomnisz przez dość długi czas. Nasze linie są dostępne siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny dziennie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *